Forum Pedagogika rewalidacyjna Strona Główna Pedagogika rewalidacyjna
Ważne, ciekawe, pomocne
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zamiana godzin

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Pedagogika rewalidacyjna Strona Główna -> Terapia pedagogiczna dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaśka



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 116
Skąd: Tuszyn

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 19:22    Temat postu: Zamiana godzin Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem padła propozycja zamiany wykładów z ćwiczeniami i nawet już zostały w tej kwestii podjęte jakieś kroki. Są jednak conajmniej dwie osoby (ja i Iza), którym ta odwrócona kolejność bardzo nie pasuje, ponieważ już ułożyłyśmy plan na drugim kierunku i po miesiącu chodzenia zmiany są właściwie niemożliwe. Co oznacza, że jeśli godziny wykładów i ćwiczeń zostaną zamienione, pokrywają nam się ćwiczenia na obu kierunkach.

Bardzo bym prosiła, żebyście wzięli to pod uwagę. Jest może ktoś jeszcze, komu taka zamiana by nie pasowała?
_________________
So if you're careful, you won't get hurt. But if you're careful all the time, then what's it worth?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Reklama






Wysłany: Czw Mar 18, 2010 19:22    Temat postu:

Powrót do góry
florzak



Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 112

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie jest obojętnie, ale mogę grzecznie siedzieć i czekać co 2 tygodnie, żeby Wam nie komplikować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izumi19.12



Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 95

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poza tym jeśli już ktoś chciał coś zmieniać to po pierwsze powinien zrobić to na początku a nie po prawie miesiącu gdzie wszystkie inne plany i grafiki są dopasowane do obecnego a po drugie to chyba powinno być to uzgodnione ze wszystkimi (ja np. dowiedziałam się o tym dzisiaj gdy dziewczyny już rozmawiały z sekretarką o tej zmianie)...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
OLA



Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 36

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie jest obojętnie, czy będzie ta zmiana czy nie,ale dla sprostowania udzielę odpowiedzi na pytania Izy. Dla nas to początek zajęć z tego przedmiotu.....przed praktykami nie mieliśmy zajęć, więc wcześniej nie było jak to zmieniać. Co do uzgadniania ze wszystkimi....to było pytanie, na które osoby, które były na wykładzie się wypowiedziały, jak kogoś nie ma to traci głos.
_________________
Spójrz na świat-tysiace zalet w nim i wad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
izumi19.12



Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 95

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak to najlepiej załatwiajcie takie rzeczy w jeszcze mniejszych grupach skoro uważacie że wykład na którym jest 17 osób jest najlepszym momentem do poruszania takich kwestii i decydowania za wszystkich! poza tym gdyby bylo wiadomo że będzie rozstrzygana taka sprawa to stawiłoby się więcej osób
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kaśka



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 116
Skąd: Tuszyn

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłyśmy na tym wykładzie (a więc "straciłyśmy głos") właśnie z tego powodu, że jest to godzina na którą nie możemy chodzić. Jak mogłam głosować przeciw danej godzinie, jeśli głosowanie odbyło się właśnie o tej godzinie? To fizycznie niemożliwe Wink

I dzięki za wsparcie Ewelina Smile
_________________
So if you're careful, you won't get hurt. But if you're careful all the time, then what's it worth?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Marta



Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 47

PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja byłam na wykładzie, z tego co wiem to głosowania nei było,ale luźno rzucone pytanie, ja powiedziałam że mi to obojętne,ale tak naprawde dopiero zaczynam część zajęć na 2gim kierunku i tam się dowiaduję co mam obowiązkowe, a co nie, właściwie to mi zmiana była obojętna,ale po 1 zajęciach na wf już wiem, że raczej wolałabym nie zamieniać godzin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak



Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 112

PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko Kasiu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Mar 19, 2010 08:39    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Pedagogika rewalidacyjna Strona Główna -> Terapia pedagogiczna dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Pedagogika rewalidacyjna  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group